Dane techniczne

 

8-mio rdzeniowy procesor Samsung’s Exynos 7420 Octa-Core 2.1 GHz to procesor gwarantujący szybki start, błyskawiczną komunikację,  odświeżanie parametrów i wykonywanie procedur oraz pomiarów oscyloskopowych.

Ekran dotykowy
Wysokiej klasy matryca o przekątnej 10.1” o dużej rozdzielczości  1280×800 dająca bardzo wyraźne przebiegi graficzne badanych parametrów i niespotykane odświeżanie także na oscyloskopie.

J2534 Pass-thru
Otwarty protokół Pass-thue dla programowania sterowników w pojazdach Kia i Hyundai EUROPA i USA !   Działa także jako terminal dla pozostałych marek w tym europejskich.

DOiP (Diagnostics over Internet Protocol) Tester  obsługuje nie tylko standardowe złącza diagnostyczne, ale również te oparte o standard Ethernet. To złącze wprowadzają kolejni producenci i będzie ono coraz powszechniejsze.

 

Karta WiFi
Możliwość aktualizacji on-line, drukowania na drukarce sieciowej, przeglądania sieci Internet, wsparcia TeamViewer.

 

64 GB + 128 GB
Pamięć flash 64 GB + pamięć 128 GB pozwala na nagrywanie nieskończonej ilości prób, testów drogowych, przebiegów osculoskopowych czy zdjęć.

 

Oscyloskop (opcjonalnie)
4-ro kanałowy z multimetrem i generatorem sygnałów daje Ci możliwość sprawdzenia czujników i elementów wykonawczych

fg7

CAN
Obsługa wszystkich protokołów transmisji danych włącznie z CAN-BUS.Istniej także możliwość sprawdzenia Can na wszystkich poziomach (Low, Middle, High)

Power Battery
Wyposażony w akumulator o pojemności aż 6300 mAh ładowany przy każdym połączeniu do gniazda OBD. Wielogodzinne używanie bez ładowania.

fg9

Bezpłatna aktualizacja
przez rok od zakupu urządzenia. Dostępne są 3 aktualizacje rocznie. Aktualizacje nie są obowiązkowe. Nie ma przymusowego abonamentu oraz żadnego typu kar za pominięte aktualizacje.

Android
Oparty o system Android 6.0 z szybkim startem oraz wysokim poziomem zabezpieczenia.

 

Raport przed / Po
Tworzenie raportu „Przed” – pokazującego wszelkie niesprawności pojazdu oraz „Po” – potwierdzającego ich poprawne usunięcie.

 

Wsparcie 24V
Tester obsługuje lekkie pojazdy dostawcze, autobusy i ciężarówki wyposażone w instalację 24V

 

HDMI
Możliwośc połączenia testera z większym ekranem czy telewizorem za pomocą kabla i przekazywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości.