Dane techniczne

 

fg2

Trzy procesory. ARM 11 (600 MHz) + 2 x ARM 9 (208 MHz)
Jeden odpowiedzialny za komunikacje z pojazdem, drugi wyłącznie za interfejs użytkownika, a trzeci za pomiary oscyloskopem. Krótko mówiąc szybkie działanie i nawiązywanie komunikacji.

fg4

Ekran dotykowy  o wysokiej rozdzielczości 1024×600 na
matrycy 7” to idealna widoczność wykresów i przebiegów badanych parametrów nawet na oscyloskopie.

fg3

Bardzo duża pojemność karty 16 GB do zapisu danych i przebiegów oscyloskopowych a także opisów procedur takich jak wypalanie dpf, kodowanie kluczy itp.

fg11

Oscyloskop + Multimetr + Generator sygnałów
Wszystko pod ręką i na miejscu. Precyzyjna diagnostyka nie tylko dla specjalistów.

fg5

Tester wyposażono w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth oraz kartę sieciową Wi-Fi dzięki czemu można drukować bezprzewodowo z dowolnego miejsca w serwisie na sieciową drukarkę. Gscan-2 łaczy sie z internetem bezprzewodowo także w celu sprawdzenia aktualizacji.

fg7

Obsługa wszystkich protokołów transmisji danych włącznie z CAN-BUS.Istniej także możliwość sprawdzenia Can na wszystkich poziomach (Low, Middle, High)

fg6

Urządzenie posiada własny, wewnętrzny akumulator o pojemności 2100 m-Ah Li-ion Polymer, który pozwala pracować znacznie dłużnej bez konieczności ładowania.

fg9

Przez rok od zakupu urządzenia bezpłatna aktualizacja. Dostępne są 3 aktualizacje rocznie. Aktualizacje nie są obowiązkowe. Nie ma przymusowego abonamentu oraz żadnego typu kar za pominięte aktualizacje.

fg8

Quick Start – Urządzenie wyposażone jest w tryb czuwania co pozwala na błyskawiczne wznowienie pracy w dowolnym momencie bez konieczności startu całego systemu.