Możliwości Gscan 3

KIA HYUNDAI PRO VIN  czyli jeszcze więcej oprogramowania fabrycznego do pojazdów wiodących producentów koreańskich.
Zapomnij o wyszukiwaniu konkretnego pojazdu. Podłącz, kliknij a system błyskawicznie sam zidentyfikuje auto po numerze VIN. W końcu G-scan to dostawca testerów fabrycznych dla ASO.

ECU ALL – detekcja i rozpoznawanie wszystkich sterowników jednocześnie bez konieczności logowania się po kolei do każdego z nich.
Do tego uzyskujemy szybką, dokładną i pełną informację na temat numeru części czy wersji oprogramowania.

Pass-Thru KIA / HYUNDAI – Wsparcie programowania ECU w trybie J2534 pass-thru. Obsługa pojazdów z rynku Europa i USA.
Tester działa także jako terminal dla obsługi pass-thru innych producentów pojazdów współpracując z ich odrębnym oprogramowaniem OEM.


EASY PARAMETERS – bardzo komfortowa praca na parametrach bieżących między innymi dzięki:

– możliwości wyszukiwania dowolnego parametru po słowach kluczowych
– możliwości zapisu w pamięci dowolnie wybranych parametrów jako “Konfiguracja użytkownika” a później ich przywołanie bez konieczności ponownego wyszukiwania i wyboru z całej listy
– możliwości jednoczesnej analizy parametrów z kilku rożnych ECU naraz (Silnik, ABS, TPMS ….)
– wyborowi  zawężonej grupy paramentów dotyczących danego podzespołu czy sterowania np. oleju, spalin chłodzenia itp.
– możliwości sortowania parametrów alfabetycznie

EASY ACTIVATION – komfortowa praca z aktywacjami elementów wykonawczych między innymi dzięki:

– możliwości podglądu parametrów bieżących  w czasie dokonywania aktywacji na wykresie
– zapisowi wyniku aktywacji (POWODZENIE, NIEPOWODZENIE) co eliminuje konieczność ich powtarzania
– możliwości poglądu parametrów z kilku rożnych ECU naraz podczas dokonywania aktywacji
– możliwości ograniczenia listy widocznych podczas aktywacji parametrów bieżących tylko do pozycji które nas interesują.

OVERLAP – możliwość poglądu na wykresie dowolnej ilości analizowanych parametrów nałożonych na siebie. Znacznie ułatwia to obserwację wzajemnej ich zależności w czasie oraz reakcji na przykład na zwiększenie dawki czy obrotów.

 

SERVICE REPORT – Możliwość stworzenia raportu pokazującego stan „Przed” i „Po” naprawie.  Raport zapisywany jest w pliku PDF w pamięci testera z możliwością wydruku na drukarce sieciowej lub wysłania od razu na wskazany adres e-mail.

 

SAVA DATA Zapis parametrów bieżących i autoskalowanie – wartości parametrów modą zostać zapisane w danym momencie lub jako ciąg danych w trakcie próby drogowej.
AUTOSCALE – Zmiany parametrów można przeglądać i analizować w formie wykresu. Tester wyposażono w automatyczne skalowanie przydatne zwłaszcza jeśli pracujemy na osobnych wykresach dla każdego parametru.

AUTOTETEKCJA – tester pozwala na automatyczne przeszukanie pojazdu pod kątem dostępnych systemów i występujących w nich błędów. Uzyskujemy na jednym ekranie zbiorczym listę systemów z podaniem ilości DTC.

SAVE NOTES – Zrzuty ekranu i  notatnik Możliwość zapisania zrzutu z parametrami bieżącymi jak również naniesienia własnego komentarza do zauważonych nieprawidłowości. Możliwość wydruku na sieciowej drukarce lub wysłania do komputera PC.

CAN CHECK – Sprawdzenie linii komunikacyjnej – Tester umożliwia sprawdzenie działania linii komunikacyjnej: High CAN, Low CAN, Middle CAN, Single CAN, J1850 (PWM)